Hakkımızda
                             
Şirketimiz A&D Kimya San. Tic. A.Ş Kuruluşudur, 1991 yılında kurulan A&D Kimya ilk Gıda Katkı Maddeleri satışı olarak iş hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda üretim işinede başlayan firmamız et, süt, fırıncılık, cips ve kuruyemiş çerez sektörlerine hazır karışımlar üretmektedir.

A&D Kimya San. Tic. A.Ş uzmanlaşmış, profesyonel ve teknik çalışanlarıyla her türlü gıda katkı maddelerinin üretimi ve ticareti konusunda sektöründe en önde gelen biri konumundadır.

A&D Kimya 2013 yılında Gimdes Helal Sertifikası almış olup Helal Sertifikalı ürünlerini portföyüne eklemiştir. www.katkideposu.com bu Helal Sertifikalı ürünleri Adler ve Kemika markaları ile hizmetinize sunmuştur.

"Kimbiotek Kimyevi Maddeler San. Tic. A.Ş" www.katkideposu.com 2013 yılında A&D Kimyanın bu bilgi birikimini ve ürün gruplarını 100 Gr'dan başlayan ambalaj seçenekleri ile iş hayatına yeni atılan ufak işletmelere, arge çalışması yapan kurum ve kuruluşların üniversite öğrencilerine, evde veya farklı kuruluşlarda hobi faaliyeti yürüten kişilere sunmak için kurulmuş Online sistem üzeri satış yapan yenilikçi bir firmadır.

www.katkideposu.com Siz değerli müşterilerimize ufak ambalajlı ürünleri tedarik etme seçeneğini sunarak arge ve deneme çalışmalarımızdan gereksiz yere büyük ambalajlı ürünleri alıp israf etmesini önlemekte ve deneme maliyetlerini düşürmektedir. katkideposu.com Türkiye içi satışları dışında ihracatta yapmaktadır


KİMBİOTEK KİMYEVİ MADDELER SANAYİ TİCARET A.Ş

Gıda Yüksek Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Veteriner

Finans Sorumlusu

Kimyager

Gıda Teknikeri

ve imalat ve paketleme ile Toplamda 20 kişilik kuvvetli ekibimizle hizmetinizdeyiz.


www.katkideposu.com; A&D Kimya San. Tic. A.Ş Kuruluşudur, (www.adkimya.com.tr) A&D Kimya; Hammaddelerinin büyük bir bölümünü ithal etmektedir bu sebepten dolayı fiyatlarımız piyasa değerlerinden oldukça ucuzdur, diğer hazır mamüller de A&D Kimya da üretilip gerek yerli üreticiye satılmakta gerekse yabancı üreticilere ihraç edilmektedir, bu sebepten dolayı stoklarımızda sürekli sattığımız ürünler bulunmaktadır, diğer firmalar malzemelerinin çoğunu dışardan üreticiden alıp sizlere satmaktadır bu sebepten dolayı eğer stoklarında malzeme yoksa kargolarınızın size gelmesi 3-5 hatta 7 günü bulabilmektedir, böyle bir sıkıntı firmamızca yoktur sebebi ise her zaman stoklarımızda malzemelerimiz mevcuttur.

Aşağıda sertifikalarımız yer almaktadır.
                                         


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.